Misschien voor jouw vriend met soja melk maken en de andere helft van het beslag met gewone melk voor jou?
Ze zijn in ieder geval heerlijk! Niet van echte te onderscheiden!
Ik mag idd gewone melk, dan zou ik het kunnen scheiden. Eens ff over nadenken.
Met water worden de bollen meer brood
doe er iets meer knijpboter in of....kokosmelk zou ook erg goed kunnen
Zonder suiker wordt al moeilijker misschien iets meer krenten rozijnen sucade appel ananas abricozen verzin iets 
Wat is knijpboter, bedoel je bakboter uit flesje, want die mogen we allebei niet. Kokosmelk is ook nog een optie, want dat mag ik wel en mijn vriend denk ik ook wel. Hij moet namelijk 100% lactose/melk vrij, maar kokosmelk is niet echt melk geloof ik :-\
Voor de suiker heb ik allemaal alternatieven, dus de zoetigheid komt wel goed. Heb namelijk speciale appelstroop die ik mag en mag ook diksap gebruiken.
Door uiteenlopende beperkingen moet je wel steeds creatiever worden, maar ik ga er wat van proberen te maken.
Nog 1 laatste vraag. Ik weet het verschil tussen scharmix B & C en beide is in huis overigens. Gezien de aanpassingen die ik erin moet verwerken is het dan niet beter om C te gebruiken i.p.v. B wat het broodmix is? Of maakt het voor de smaak totaal geen verschil?